Cerrahi Bone

Cerrahi Bone modellerimizin olduğu bu sayfada pamuklu, ister terikoton isterseniz alpaka cerrahi boneleri bulabilirsiniz. Pamuklu bonelerimizin tamamı desenli olup, düz renk cerrahi bonelerimizde bulunmaktadır. Cerrahi bonelerimiz tek kalıptır. Arkası ipli olan modellerde ayarlama bu şekilde yapılmaktadır. Cerrahi bone modellerimizde isterseniz baskı seçeneğimiz mevcuttur. 


Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Baykuş Desenli Likralı Cerrahi Bone
  Baykuş Desenli Cerrahi Bone %97 pamuklu kumaştan ve %3 elastandan imal edilen ve Likralı Cerrahi Bone kategorisi içinde yer alan Baykuş Desenli Cerrahi Bonemiz pamuklu kumaşı sayesinde hava alan bir yapıya sahip olup iç kısmında yer alan ter emici kumaşı sayesinde sizi tam anlamıyla terden k..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 29.99TL
 • Kelebek Desenli Dry Comfort Cerrahi Bone
  Kelebek Desenli Dry Comfort Cerrahi Bone Lion Medikal Giyim tarafından tasarlanan ve üretilen Dry Comfort Serisi Cerrahi Boneler stoklarımızda yerini aldı. %100 Dry Touch kumaşa sahip olan ürünümüz tek kalıp olarak üretilmektedir ve beden seçimi yoktur. Arkasında bulunan ipler ile başınıza göre a..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 29.99TL
 • Sevimli Çocuk Desenli Beyaz Cerrahi Bone
  Sevimli Çocuk Desenli Beyaz Cerrahi Bone Desenli boneler kategorisinde yer alan sevimli çocuk desenli beyaz renk bonemiz, sağlık çalışanları tarafından tercih edilen ve hastane ortamında kullanılmaya çok uygun kumaş özelliğine sahip bir üründür. Ürün iç kısımda ter emici kumaşa sahip olduğu için,..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 25.00TL
 • Uzay Canavarları Desenli Cerrahi Bone
  Uzay Canavarları Desenli Cerrahi Bone Yüzde yüz pamuklu kumaştan imal edilen ve Comfort Cotton Serisi Cerrahi Bone kategorisi içinde yer alan Uzay Canavarları Desenli Cerrahi Bonemiz pamuklu kumaşı sayesinde hava alan bir yapıya sahip olup iç kısmında yer alan ter emici kumaşı sayesinde sizi tam ..
  KDVsiz: 18.51TL 19.99TL 29.99TL
  1 yorum yapılmış.
 • Balık Desenli Likralı Cerrahi Bone
  Balık Desenli Cerrahi Bone %97 pamuklu kumaştan ve %3 elastandan imal edilen ve Likralı Cerrahi Bone kategorisi içinde yer alan Baykuş Desenli Cerrahi Bonemiz pamuklu kumaşı sayesinde hava alan bir yapıya sahip olup iç kısmında yer alan ter emici kumaşı sayesinde sizi tam anlamıyla terden ko..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 29.99TL
 • Kalp Atışı Desenli Cerrahi Bone
  Kalp Atışı Desenli Cerrahi Bone Yüzde yüz pamuklu kumaştan imal edilen ve Comfort Cotton Serisi Cerrahi Bone kategorisi içinde yer alan Kalp Atışı Desenli Cerrahi Bonemiz pamuklu kumaşı sayesinde hava alan bir yapıya sahip olup iç kısmında yer alan ter emici kumaşı sayesinde sizi tam anlamıyla te..
  KDVsiz: 18.51TL 19.99TL 29.99TL
 • Love Desenli Dry Comfort Cerrahi Bone
  Love Desenli Dry Comfort Cerrahi Bone​ Lion Medikal Giyim tarafından tasarlanan ve üretilen Dry Comfort Serisi Cerrahi Boneler stoklarımızda yerini aldı. %100 Dry Touch kumaşa sahip olan ürünümüz tek kalıp olarak üretilmektedir ve beden seçimi yoktur. Arkasında bulunan ipler ile başınıza göre aya..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 29.99TL
 • Minik Baykuş Desenli Cerrahi Bone
  Minik Baykuş Desenli Cerrahi Bone Desenli cerrahi boneler kategorisinde yer alan Minik Baykuş Desenli Cerrahi Bone 'miz, sağlık çalışanları tarafından tercih edilen ve hastane ortamında kullanılmaya çok uygun terikoton kumaş özelliğine sahip bir üründür. Ürün iç kısımda ter emici k..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 25.00TL
 • Deniz Yıldızı Desenli Cerrahi Bone
  Deniz Yıldızı Desenli Cerrahi Bone Yüzde yüz pamuklu kumaştan imal edilen ve Comfort Cotton Serisi Cerrahi Bone kategorisi içinde yer alan Deniz Yıldızı Desenli Cerrahi Bonemiz pamuklu kumaşı sayesinde hava alan bir yapıya sahip olup iç kısmında yer alan ter emici kumaşı sayesinde sizi tam anlamı..
  KDVsiz: 18.51TL 19.99TL 29.99TL
 • İskelet Sistemi Desenli Dry Comfort Cerrahi Bone
  İskelet Sistemi Desenli Dry Comfort Cerrahi Bone​ Lion Medikal Giyim tarafından tasarlanan ve üretilen Dry Comfort Serisi Cerrahi Boneler stoklarımızda yerini aldı. %100 Dry Touch kumaşa sahip olan ürünümüz tek kalıp olarak üretilmektedir ve beden seçimi yoktur. Arkasında bulunan ipler ile başını..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 29.99TL
 • Love Desenli Likralı Cerrahi Bone
  Love Desenli Cerrahi Bone %97 pamuklu kumaştan ve %3 elastandan imal edilen ve Likralı Cerrahi Bone kategorisi içinde yer alan Baykuş Desenli Cerrahi Bonemiz pamuklu kumaşı sayesinde hava alan bir yapıya sahip olup iç kısmında yer alan ter emici kumaşı sayesinde sizi tam anlamıyla terden kor..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 29.99TL
 • Müzik Desenli Cerrahi Bone
  Müzik Desenli Cerrahi Bone Desenli cerrahi boneler kategorisinde yer alan Müzik Desenli Cerrahi Bone 'miz, sağlık çalışanları tarafından tercih edilen ve hastane ortamında kullanılmaya çok uygun terikoton kumaş özelliğine sahip bir üründür. Ürün iç kısımda ter emici kumaşa sahip olduğu ..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 25.00TL
  1 yorum yapılmış.