Baskılı Bardak

Kişiye özel tasarlanan baskı ile kupa bardağa basılan sağlık çalışanlarına en güzel hediyelerden kupa bardaklar. Kupa bardakları özel olarak bizimle iletişime geçerek istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. Tasarım aşamasının ardından sizden onay alınıp baskı işlemi yapılmaktadır. Baskılı kupa bardaklar sağlık çalışanlarına verilebilecek en özel hediyeler arasındadır. Hemşireye hediye, doktora hediye, sağlıkçıya hediye kategorileri içinde baskılı kupa bardaklar ilk sırada yer almaktadır.

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Hemşire (Nurse) Baskılı Bardak
  Hemşire (Nurse) Baskılı Bardak Sağlık personellerine en özel hediyeler hediyedoktorum.com'da. Hemşire (Nurse) baskılı Kupa Bardağımız, özel bir hediye olarak paramedik yakınlarınıza, sevdiğinize verilebilecek kalitede ve şıklıktadır. Bu bardağımız hemşirelik mesleği için özelleştir..
  KDVsiz: 25.42TL 29.99TL 39.99TL
 • Hemşire02 Baskılı Bardak
  Hemşire 02 Baskılı Bardak Sağlıkçılara en özel hediyeler hediyedoktorum.com'da. Hemşireye Hediye Baskılı Kupa Bardağımız, özel bir hediye olarak sağlık personeli yakınlarınıza, sevdiğinize verilebilecek kalitede ve şıklıktadır. Bardağımızın beyaz rengi dışında kalp kulplu modeli, kırmızı, sa..
  KDVsiz: 25.42TL 29.99TL 39.99TL
 • Diş Baskılı Kupa Bardak
  Diş Baskılı Kupa Bardak Sağlıkçılara en özel hediyeler hediyedoktorum.com'da. Diş hekimine hediye, diş teknisyenine hediye Baskılı Kupa Bardağımız, özel bir hediye olarak dentist ve dişçi yakınlarınıza, sevdiğinize verilebilecek kalitede ve şıklıktadır. Bardağımızın beyaz rengi dışında ..
  KDVsiz: 25.42TL 29.99TL 39.99TL
 • Acil Tıp Teknisyeni ATT Baskılı Bardak
  Acil Tıp Teknisyeni ATT Baskılı Bardak Sağlıkçılara en özel hediyeler hediyedoktorum.com'da. Acil Tıp Teknisyenine Hediye Baskılı Kupa Bardağımız, özel bir hediye olarak sağlık personeli yakınlarınıza, sevdiğinize verilebilecek kalitede ve şıklıktadır. Bardağımızın beyaz rengi dışında kalp k..
  KDVsiz: 25.42TL 29.99TL 39.99TL
 • Paramedik Baskılı Bardak
  Paramedik Baskılı Bardak Sağlıkçılara en özel hediyeler hediyedoktorum.com'da. Paramedik ve ATT'ye Hediye Baskılı Kupa Bardağımız, özel bir hediye olarak sağlık personeli yakınlarınıza, sevdiğinize verilebilecek kalitede ve şıklıktadır. Bardağımızın beyaz rengi dışında kalp kulplu model..
  KDVsiz: 25.42TL 29.99TL 39.99TL
 • Beyin Cerrahı Baskılı Bardak
  Beyin Cerrahı Baskılı Bardak Sağlıkçılara en özel hediyeler hediyedoktorum.com'da. Beyin Cerrahına Hediye Baskılı Kupa Bardağımız, özel bir hediye olarak sağlık personeli yakınlarınıza, sevdiğinize verilebilecek kalitede ve şıklıktadır. Bardağımızın beyaz rengi dışında kalp kulplu modeli, kı..
  KDVsiz: 25.42TL 29.99TL 39.99TL
 • Genel Cerrah Baskılı Bardak
  Genel Cerrah Baskılı Bardak Sağlıkçılara en özel hediyeler hediyedoktorum.com'da. Genel Cerraha Hediye Baskılı Kupa Bardağımız, özel bir hediye olarak sağlık personeli yakınlarınıza, sevdiğinize verilebilecek kalitede ve şıklıktadır. Bardağımızın beyaz rengi dışında kalp kulplu modeli, kırmı..
  KDVsiz: 25.42TL 29.99TL 39.99TL
 • Paramedic Baskılı Bardak
  Paramedic Baskılı Bardak Sağlıkçılara en özel hediyeler hediyedoktorum.com'da. Paramedik ve ATT'ye Hediye Baskılı Kupa Bardağımız, özel bir hediye olarak sağlık personeli yakınlarınıza, sevdiğinize verilebilecek kalitede ve şıklıktadır. Bardağımızın beyaz rengi dışında kalp kulplu modeli, kı..
  KDVsiz: 25.42TL 29.99TL 39.99TL
 • Diş Hekimi Baskılı Kupa Bardak
  Diş Hekimi Baskılı Kupa Bardak Sağlıkçılara en özel hediyeler hediyedoktorum.com'da. Diş Hekimine Hediye Baskılı Kupa Bardağımız, özel bir hediye olarak sağlık personeli yakınlarınıza, sevdiğinize verilebilecek kalitede ve şıklıktadır. Bardağımızın beyaz rengi dışında kalp kulplu modeli, kır..
  KDVsiz: 25.42TL 29.99TL 39.99TL
 • Doktor (i am an a Doctor) Baskılı Kupa Bardak
  Doktor Baskılı Bardak Doktora Hediye Baskılı Kupa Bardağımız, özel bir hediye olarak sağlık personeli yakınlarınıza, sevdiğinize verilebilecek kalitede ve şıklıktadır. Bardağımızın beyaz rengi dışında kalp kulplu modeli, kırmızı, sarı, turuncu, yeşil, siyah, mavi gibi renkleri mevcuttur. Tasarım..
  KDVsiz: 25.42TL 29.99TL 39.99TL
 • Estetik Cerrah Baskılı Kupa Bardak
  Estetik Cerrah Baskılı Kupa Bardak ile sevdiklerinize özel bir hediye verin.  ..
  KDVsiz: 25.42TL 29.99TL 39.99TL
 • Doktor01 Baskılı Kupa Bardak
  Doctor Baskılı kişiselleştirilebilir kupa bardaklar ile sevdiklerinize özel bir hediye verin.  ..
  KDVsiz: 25.42TL 29.99TL 39.99TL