Hemşire Forması Modelleri

Sağlık çalışanlarına yönelik ürünlerin satışını yaptığımız internet sitemizde en çok aranan ürünlerden biri de hemşire formasıdır. Bu sebeple en çok aranan ürün olan hemşire forması hakkında kısa bir bilgi ve blog yazmayı uygun gördük.

Öncelikle internet sitemizde yer alan tüm hemşire forması modelleri Çizgi Medikal markasıdır ve bu marka dışında hemşire ve doktor kıyafetleri bulunmamaktadır. İnternet sitemizde yer alan hemşire ve doktor kıyafetleri birden çok modelle üretilmekte olup bu modeller aşağıdaki gibidir;

​Yukarıda belirtilen modeller belirli kumaşlardan üretilmektedir. Bu kumaş türleri sırasıyla aşağıdaki gibidir.

Terikoton İnce Kumaş

Terikoton ince kumaş hemşire forması modellerinde en çok tercih türdür. Terikoton kumaşın içinde ortalama %35 Pamuk vardır. Geri kalan kısım %65 polyesterdir. Tüm firmaların üretimleri yaklaşık bu şekildedir. Bu kumaşın avantajı hava alması ve pamuklu olmasıdır. 

Alpaka Kalın Kumaş 

Alpaka kumaş kalın dokumaya sahiptir, daha çok kış aylarında tercih edilir ve içeriğinde %35 viskon %65 polyester mevcuttur. Bu kumaşın avantajı kalın olması sebebiyle kışın tercih edilmesi ve kolay kırışmaması sebebiyle ütü işleminin daha az olmasıdır.

Likralı İnce Kumaş

Likralı kumaş terikoton kumaşla yakın özelliklere sahiptir ve içeriğinde %3-5 arası elastik vardır.

Tüm modellerimiz maksimum 40 derecede yıkanmalıdır ve maksimum 150° de ütülenmelidir.

***Likralı modeller daha düşük bir ısı da ütülenmelidir.

İnternet sitemizde yer alan hemşire forması modellerine isterseniz nakış isterseniz baskı yapabiliyoruz. Bunun için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Toptan hemşire forması satın almak için bize 05392935366 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm hemşire forması modelleri üretici garantisi altındadır. Tüm ürünlerde iade veya değişim hakkı mevcuttur. 

Sizde hemen hemşire forması modellerini incelemek isterseniz tıklayınız