2017 yılından beri faaliyet gösteren Lion Medikal ve Hazır Giyim markalı firmamız şu an hediyedoktorum.com www.lionmedikalgiyim.com ve N11 üzerinden online satış yapmakta olup aynı zamanda perakende mağazasında da müşterilerine hizmet vermektedir.

Hediyedoktorum.com internet sitesinde şu an için kişiye ve mesleğe özel hediyelik ürünlerin (baskılı kupa bardak, baskılı fincan, anaktarlık, kalemlik...)  üretimi yapılmakta ve hemşire forması, doktor önlüğü, sabo terlik, baskılı ortopedik hemşire terliği, cerrahi bone gibi hazır tekstil ürünlerinin satışı gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda bu internet sitesinde yurtdışından getirilen hazır ürünlerin satışı da yapılmaktadır. 

Neden Biz?

Çünkü hemşire forması, doktor önlüğü ve sabo terlik satışının yanında kişiye özel ürünler hazırlıyor ve tüm ürünlerimizi ücretsiz olarak hediye paketi yapıp adresinize kadar gönderiyoruz. 

Ürünlerin Garantisi Var Mıdır?

Tüm ürünlerimiz garantilidir. Kişiye özel yapılan ürünlerde sizden onay alınmaktadır. Kişiye özel yapılan ürünler yeniden satılabilirlik özelliğini kaybettiği için baskı sonrası değişim veya iade yapılamamaktadır. Fakat bizden kaynaklı olan bir sorun var ise birebir aynı ürünün yenisi hazırlanarak sizlere ücretsiz kargo ile teslim edilir. Bunun dışında kalan hazır giyim ürünleri, medikal kıyafetler, hemşire forması gibi ürünlerde değişim ve iade hakkınız mevcuttur. Merak etmeyin, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız neticesinde, ürün satışına kadar değil satıştan sonra da sizlerin yanındayız. 

Güvenli İnternet Alışverişi Nasıl Anlaşılır?

Sitemizden veya internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde güvenli ödeme yapıldığı internet tarayıcısının en üst kısmında internet sayfa adının yazdığı yerden belli olmaktadır. İnternet sayfasında ödeme aşamasına geldiğinizde bu sayfa adının yanı yeşil olmaktadır ve https:// şeklinde bir sayfa başlangıcı yer almaktadır. Burada gördüğünüz httpS:// GÜVENLİ ÖDEME yaptığınızı ve kart bilgilerinizi bankaya 128, 256... bit üzerinden şifrelenerek gönderildiğini ifade eder. Burada i harfi veya kırmızı uyarı rengi görürseniz ödeme yapmayınız. 

Saygılarımızla.