Desenli Cerrahi Bone

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Sevimli Çocuk Desenli Beyaz Cerrahi Bone
  Sevimli Çocuk Desenli Beyaz Cerrahi Bone Desenli boneler kategorisinde yer alan sevimli çocuk desenli beyaz renk bonemiz, sağlık çalışanları tarafından tercih edilen ve hastane ortamında kullanılmaya çok uygun kumaş özelliğine sahip bir üründür. Ürün iç kısımda ter emici kumaşa sahip olduğu için,..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 25.00TL
 • Minik Baykuş Desenli Cerrahi Bone
  Minik Baykuş Desenli Cerrahi Bone Desenli cerrahi boneler kategorisinde yer alan Minik Baykuş Desenli Cerrahi Bone 'miz, sağlık çalışanları tarafından tercih edilen ve hastane ortamında kullanılmaya çok uygun terikoton kumaş özelliğine sahip bir üründür. Ürün iç kısımda ter emici k..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 25.00TL
 • Müzik Desenli Cerrahi Bone
  Müzik Desenli Cerrahi Bone Desenli cerrahi boneler kategorisinde yer alan Müzik Desenli Cerrahi Bone 'miz, sağlık çalışanları tarafından tercih edilen ve hastane ortamında kullanılmaya çok uygun terikoton kumaş özelliğine sahip bir üründür. Ürün iç kısımda ter emici kumaşa sahip olduğu ..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 25.00TL
  1 yorum yapılmış.
 • Sevimli Çocuk Desenli Cerrahi Bone
  Sevimli Çocuk Desenli Cerrahi Bone. Arkası lastikli ve ip ile bağlamalıdır. İçinde ter emici penye kumaş şerit şeklinde başınızın etrafını sarar ve teri akıtmaz. ..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 25.00TL
 • EKG Nakışlı Lacivert Bone
  EKG Nakışlı Lacivert Bone Desenli boneler kategorisinde yer alan EKG Nakışlı Lacivert Renk bonemiz, sağlık çalışanları tarafından tercih edilen ve hastane ortamında kullanılmaya çok uygun terikoton kumaş özelliğine sahip bir üründür. Ürün iç kısımda ter emici kumaşa sahip olduğu için, ince p..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 25.00TL
  3 yorum yapılmış.
 • EKG Nakışlı Yeşil Bone
  EKG Nakışlı Yeşil Bone Desenli boneler kategorisinde yer alan EKG Nakışlı Yeşil Renk bonemiz, sağlık çalışanları tarafından tercih edilen ve hastane ortamında kullanılmaya çok uygun terikoton kumaş özelliğine sahip bir üründür. Ürün iç kısımda ter emici kumaşa sahip olduğu için, ince penyede..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 25.00TL
 • Gülen Dişler Desenli Bone
  Gülen Dişler Desenli Bone Desenli boneler kategorisinde yer alan Gülen Diş Desenli Bonemiz, sağlık çalışanları tarafından tercih edilen ve hastane ortamında kullanılmaya çok uygun terikoton kumaş özelliğine sahip bir üründür. Ürün iç kısımda ter emici kumaşa sahip olduğu için, ince penyeden ter y..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 25.00TL
 • Minnoş Kedi Desenli Bone
  Minnoş Kedi Desenli Bone Desenli boneler kategorisinde yer alan Minnoş Kedi Desenli Bonemiz, sağlık çalışanları tarafından tercih edilen ve hastane ortamında kullanılmaya çok uygun terikoton kumaş özelliğine sahip bir üründür. Ürün iç kısımda ter emici kumaşa sahip olduğu için, ince penyeden ter ..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 25.00TL
 • Pamuk Kedi Desenli Bone
  Pamuk Kedi Desenli Bone Desenli boneler kategorisinde yer alan Pamuk Kedi Desenli Bonemiz, sağlık çalışanları tarafından tercih edilen ve hastane ortamında kullanılmaya çok uygun terikoton kumaş özelliğine sahip bir üründür. Ürün iç kısımda ter emici kumaşa sahip olduğu için, ince penyeden t..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 25.00TL
 • Ambulans Desenli Bone
  Ambulans Desenli Bone Desenli boneler kategorisinde yer alan Ambulans Desenli Bonemiz, sağlık çalışanları tarafından tercih edilen ve hastane ortamında kullanılmaya çok uygun terikoton kumaş özelliğine sahip bir üründür. Ürün iç kısımda ter emici kumaşa sahip olduğu için, ince penyeden ter yüzünü..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 25.00TL
 • Gülen Emoji Desenli Cerrahi Bone
  Gülen Emoji Desenli Cerrahi Bone Desenli cerrahi boneler kategorisinde yer alan Gülen Emoji Desenli Bonemiz, sağlık çalışanları tarafından tercih edilen ve hastane ortamında kullanılmaya çok uygun terikoton kumaş özelliğine sahip bir üründür. Ürün iç kısımda ter emici kumaşa sahip olduğu için, in..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 25.00TL
  1 yorum yapılmış.
 • Kedi Köpek Desenli Cerrahi Bone
  Kedi Köpek Desenli Cerrahi Bone Desenli cerrahi boneler kategorisinde yer alan Kedi Köpek Desenli Cerrahi Bone 'miz, sağlık çalışanları tarafından tercih edilen ve hastane ortamında kullanılmaya çok uygun terikoton kumaş özelliğine sahip bir üründür. Ürün iç kısımda ter emici kumaşa sahip olduğu ..
  KDVsiz: 13.88TL 14.99TL 25.00TL