1 yorum  |  Yorum Yap
Markalar HediyeDoktorum.com
Ürün Kodu: BCB01
Stok Durumu: Tükendi
9,99 TL 15,00 TL

Seçenekler:

Kişiye Özel Baskılı Cerrahi Boneler

Kişiye Özel Baskılı Cerrahi Bone

Hastane ortamında kullandığınız cerrahi boneleri biraz kişiselleştirmek ya da biraz bu bonelere mizah katmak istemez misiniz? Bizce özel tasarımlar baskılı cerrahi bonelere çok yakıştı! 

Bu sayfadaki ürünler Dry Comfort serisi boneler ile aynı kumaşa sahiptir. Lütfen ürünlerimizi inceleyiniz.LERSENİZ TÜM RENKLİ BONELERİMİZE LOGONUZU NAKIŞ İLE İŞLEYEBİLİRİZ. NAKIŞLI LOGONUZ OLAN BONE SİPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ.


YIKAMA TALİMATI:

Baskılı cerrahi boneler 30 derecede MÜMKÜNSE ELDE yıkanmalıdır ve kesinlikle baskı kısmı sıcak buhara ve yüksek ısıya maruz bırakılmamalıdır.  Talimatalara uyduğunuz sürece baskı kısmında herhangi bir deformasyon olmayacaktır.

 

Önemli Not: Kişiye özel çalışılan bu ürünlerin kargo süresi en az 5 iş günüdür.

Önemli Not: Özel tasarım ürünlerin iadesi veya başka bir ürünle değişimi yoktur. 

Önemli Not: Tasarım büyük ebatlı ve yüksek çözünürlüklü olmalıdır. Vektörel çizime sahipseniz lütfen onu yükleyiniz. Kendi fotoğrafınız veya telefon ile çekilen manzara fotoğraflarının baskısı yapılmamaktadır. 

Önemli Not: Zemin veya bone rengi seçerken, yüklediğiniz görselin zemin rengi ile aynı veya yakın bir görsel yüklemeniz daha kaliteli sonuç almamız için önemlidir. Beyaz zeminli bir görsel yükleyip siyah zemin bone isterseniz, logo yama gibi duracaktır. Bu tarz bir sorun olmaması için zemin renkleri yakın seçimler yapmalı, veya basılacak görselin BİLGİSAYAR ORTAMINDA HAZIRLANMIŞ VEKTÖREL uzantısını bize iletmelisiniz. (Uzantı türleri: .EPS, .AI, .PDF)

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!