Baskılı Ahşap Kalemlik

Baskılı Ahşap Kalemlik

Kişiye özel hediyelikler arasında nadir bulunan hediyeler arasında baskılı kalemliğimiz yer alıyor. Ahşah lazer kesim kalemliğimize süblimasyon baskı ile özel tasarımımızı basarak sizlere mükemmel kaliteli hediyeleri üreterek ücretsiz hediye paketi ile adresinize gönderiyoruz. Kalemliğimizin ortasında bölme aparatı olduğunda iki farklı bölmeye sahiptir. Baskılı ahşap kalemliğimiz yaklaşık olarak 12 CM yükseklik 12 CM genişlik ve 8 CM ene sahiptir. Baskılar geniş iki yüze çift taraflı olarak yapılmaktadır.

 

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
  • Hemşire Baskılı Ahşap Kalemlik
    Hemşire Baskılı Ahşap Kalemlik Kişiye özel nadir bulunan hediyeler arasında yer alan baskılı kalemliğimiz ahşah lazer kesim ile özel olarak kesilmektedir. Süblimasyon baskı ile özel tasarımımızı basarak sizlere mükemmel kaliteli hediyeleri üreterek ücretsiz hediye paketi ile adresinize göndermekt..
    KDVsiz: 29.65TL 34.99TL
  • Noel Baba Baskılı Ahşap Kalemlik
    Noel Baba Baskılı Ahşap Kalemlik Yeni yıl hediyesi olarak hazırladığımız tasarımı ahşap kalemlik ile buluşturduk ve sizlere sunduk. Sizlerde bu güzel hediyeyi sevdiklerinize yeni yıl hediyesi veya yılbaşı hediyesi olarak sipariş verebilirsiniz. Kişiye özel nadir bulunan hediyeler arasında..
    KDVsiz: 29.65TL 34.99TL