Sağlıkçı Broşu

Yoğun tempoyla çalışan sağlık personellerine en güzel hediyelerden biri de sağlıkçı broşlarıdır. Kaliteli ve gümüş olması sebebiyle hemşireye, ebeye, doktora ve diğer sağlık çalışanlarına doğum günü gibi özel günler için hazırlanmış bir hediyedir.

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Stetoskop Gümüş Broş
  İthal gümüş stetoskop broş ile doktor, hemşire ve diğer sağlık personellerine özel bir hediye verebilirsiniz. Doktor ve hemşire için mükemmel bir hediye.  ..
  KDVsiz: 160.17TL 189.00TL
 • Stetoskop Döküm Broş
  Stetoskop döküm broş ile sevdiklerinize anlamlı bir hediye verin. Doktor ve hemşire için mükemmel bir hediye.  Ürün Renkleri: Gümüş, Altın, Rose Altın ..
  KDVsiz: 16.94TL 19.99TL 29.99TL
  1 yorum yapılmış.
 • Laringoskop Şekilli Broş
  Laringoskop Şekilli Broş, ister kendiniz için isterseniz sevdikleriniz için çok özel ve nadir bir hediyedir. Bu özel laringoskop şekilli broş çok şık tasarlanmıştır ve fotoğraflarda görüldüğü gibi önlüğün yakasında estetik bir duruş sergilemenizi sağlar. Laringoskop şekilli sağlıkçı broşu, sağlık..
  KDVsiz: 16.94TL 19.99TL 29.99TL
 • Tansiyon Aleti Şekilli Broş
  Tansiyon Aleti Şekilli Broş, ister kendiniz için isterseniz sevdikleriniz için çok özel ve nadir bir hediyedir. Bu özel tansiyon aleti şekilli broş çok şık tasarlanmıştır ve fotoğraflarda görüldüğü gibi önlüğün yakasında estetik bir duruş sergilemenizi sağlar. Tansiyon Aleti şekilli sağlıkçı broş..
  KDVsiz: 16.94TL 19.99TL 29.99TL
 • Tıp Simgeli Broş
  Tıp Simgeli Broş, ister kendiniz için isterseniz sevdikleriniz için çok özel ve nadir bir hediyedir. Bu özel Tıp şekilli broş çok şık tasarlanmıştır ve fotoğraflarda görüldüğü gibi estetik bir duruş sergilemenizi sağlar. Tıp Simgelii sağlıkçı broşu, sağlıkçı hediyeleri arayanlar için uygundu..
  KDVsiz: 16.94TL 19.99TL 29.99TL